Blog kullanım rehberi için tıklayınız.

Blog Rehberi

          Bazı takipçilerin blogda aradığını bulmakta zorlandığını öğrendiğim için böyle bir rehber oluşturmaya karar verdim. Umarım faydası dokunur.

Blogumuz 6 sekmeden oluşuyor.
(Resimleri büyütmek için üzerlerine tıklayın.)


* Anasayfa: Blog açıldığında ilk karşımıza çıkan sayfa. Tüm yazıların bulunduğu sayfa aynı zamanda. Sayfanın sonuna indiğinizde sonraki sayfa seçeneğinden devam ederek tüm yazıları görebilirsiniz.

* İzlediklerim: İzlediğim Uzak Doğu yapımları kendi aralarında kategorize edilerek hazırlanılmış bir sayfa. Üzerine tıkladığınızda ilgili sayfaya yönledirileceksiniz. Ancak listeler alfabetik sıraya göre yazılmamıştır. Dikkatlice incelemek gerekebilir.

* İletişim: Sormak istediğiniz, blog hakkında görüş, öneri, şikayetlerinizi burada paylaşabilirsiniz. Lüften bu bölümden dizi önerisi istemeyin. Zaten yorumlar arasında bir çok öneri var. Önce onları okumanız önemle rica olunur. Üstelik blogda yer alan her dizinin başında yada sonunda tavsiye edip etmediğimi yazmışımdır, göz atarsanız merak ettiğiniz dizilerin sonuna yada başına çok sevinirim.:)

Diğer sekmeleri dilerseniz sizler keşfedin.:)
     
          Sayfanın sağ tarafında oluşturulan listelerin kullanım amaçları:


İletişim Formu'ndan gönderdiğiniz mesajlar direk benim mail adresime gelmektedir. Blogda yer alabilecek soru, öneri, şikayetten daha farklı konular hakkında bana ulaşmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.  -ki böyle birşeye kimsenin ihtiyacı olduğunu sanmıyorum aslında. Ama birgün gerekli olur diye bu sekmeyi bloga ekledim.-
Fakat öneri, şikayet, istek vs. gibi konular için lüften "İletişim" sayfasını kullanın. Zaten her yorumu okuyup, mutlaka cevap veriyorum. Bu tarz mailler alırsam cevap vermeye bilirim. Yada buradan nickinizle birlikte cevap verebilirim ama özel mail olarak cevap vermeyeceğim bundan sonra.:)


Yorum Gönderme:

           Sanırım bir çok kişinin sorun yaşadığı bir konu. Daha öncede söylediğim gibi bende adsız yorumlardan rahatsız duyuyorum. Her yoruma en azından bir teşekkür ederek de olsa cevap vermek istediğim için adsız yorumlara cevap yazarken sanki havaya konuşuyormuşum gibi hissediyorum. O yüzden sizlerden ricam en azından bir nick belirlerseniz kendinize diğer sayfalara yorum yapanın siz olduğu anlayabilirim ve daha güzel bir iletişim kurabiliriz.:) Tabi adsız olarak yorum yazmak istiyorsanız da kendi bileceğiniz iş... ama bir süre sonra adsız yorumlara cevap vermeyebilirim, bu da benim bileceğim bir iş...:))

          Zaten bir hesabınız varsa yorumlama biçimden orayı seçip yorum yazıyorsunuzdur ama herhangi bir yere üyeliğiniz yoksa eğer aşağıdaki adımları uygulayarak adsız yorumlardan kurtulabilirsiniz.:))
 

          Bazen gönderdiğiniz yorumlar görüntülenemeyebilir. Bunun sebebi blogspot'un yorumu spam kutusuna göndermesi. Ben görürür görmez yayınlayacağım. Paniğe kapılmayın.:))
 
           Şimdilik bu kadar. Rehbere eklememi istediğiniz bir konu varsa lütfen iletişim bölümüne yorum bırakınız.

Keyifli okumalar...

Hiç yorum yok: